Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

Служба у справах дітей та сім’ї

#Stop Sexting

В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ ГАРЯЧУ ЛІНІЮ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА Номер лінії – 1547

Ні! Домашньому насильству!!!

Добрі справи – запорука щастя!

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Наразі Донеччина на межі гуманітарної катастрофи. Тривають активні бойові дії, інфраструктура зруйнована. Люди ризикують не лише щосекунди потрапити під обстріли, а при відсутності світла, тепла, ліків та їжі взимку вижити буде непросто. Єдиний правильний вихід – евакуація.

12:26:13 12.08.2022

УВАГА! УВАГА! УВАГА!Інформуємо, як отримати безоплатну правову допомогу та соціально-психологічну підтримку в умовах воєнного стану

УВАГА! УВАГА! УВАГА!Інформуємо, як отримати безоплатну правову допомогу та соціально-психологічну підтримку в умовах воєнного стану:    - за Єдиним контактним номером системи надання безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. За цим номером надаються консультації та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні; номер для дзвінків з-за кордону: +38 (044) 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку); - у мобільних застосунках «Безоплатна правова допомога»: https://bit.ly/3hwwgqR або «Твоє право»: https://bit.ly/3iorbkE; - у месенджерах Телеграм: http://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер: http://legalaid.gov.ua/viber.html ; - у кабінеті клієнта на сайті системи надання безоплатної правової допомоги: https://cabinet.legalaid.gov.ua/ ; - від домашнього насильства та свідки можуть отримати онлайнконсультацію юристів щодо захисту своїх прав, написавши у Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству»: https://t.me/Non_Violence_Bot ; - правові консультації також можна переглянути на довідковоінформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid», що розміщена за адресою: https://wiki.legalaid.gov.ua. Для отримання безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану офлайн необхідно звернутися до бюро правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: https://bit.ly/bpd_buro.

11:58:08 30.06.2022

Програма грошової допомоги від ЮНІСЕФ Спільно

Програма грошової допомоги від ЮНІСЕФ Спільно - це додаткова підтримка багатодітних сімей під час війни. Отже, якщо у вас троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна не досягла двох рочків на момент реєстрації у цій програмі або ви маєте двоє і більше дітей до 18 років, з яких одна дитина має інвалідність, тоді у вас є можливість скористатись цією пропозицією! Детальна інформація за посиланням    

11:36:51 15.06.2022

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Традиційно, 01 червня, у нашій громаді відбулося свято до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ. Фахівці  комунального закладу "Центр культури, дозвілля та спорту Фурсівської сільської ради" професійно, цікаво та креативно організували цей день для діток. Наші маленькі мешканці отримали величезне задоволення від участі у різноманітних конкурсах, спілкування з однолітками та радісної атмосфери свята.

08:49:30 02.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора