Спартакіада до Дня Незалежності України

Дата: 14.08.2019 13:23

Шановні  мешканці  Фурсівської  ОТГ!

Запрошуємо  Вас  узять  участь  у  спартакіаді  Фурсівської  сільської  ради до  Дня  Незалежності  України,  яка  відбудеться  в  с.Трушки  на  базі КОНЗ Трушківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів  24.08.2019  року,  початок о 10.00.  Програма  спартакіади  складається  з  турніру  з футболу; гирьового спорту; підтягування на перекладині; перетягування канату; настільного  тенісу.
До  участі  в  змаганнях  запрошуються  команди  населених  пунктів  об’єднаної  громади,  та  всі  бажаючі.  Вік  учасників  не  обмежується.
Склад команди турніру з футболу вісім осіб (мінімум п’ять) змішаний ( як чоловіки  так  і  жінки, 4  польових  гравці + воротар).
Змагання  з  гирьового  спорту  та  підтягування  проводяться  в  особистих розрядах.
!!! Склад команди з перетягування канату п’ять осіб, обов’язково складається з депутатів Фурсівської сільської ради, або як мінімум, очолюється депутатом Фурсівської сільської ради відповідного округу.!!!
Турнір  з  настільного  тенісу  проводиться  в  особистих  розрядах  (змішаних, як  чоловіків  так  і  жінок)  та  в  парному  міксі  (чоловік + жінка).                                                                        Гуманітарний  відділ