Оголошення

Громадські слухання з обговорення питання зміни назви вулиці «Першотравнева» на назву «Віталія КАРПЕНКА»

15 червня 2024 року, у суботу, в Будинку культури села Фурси відбудуться громадські слухання з обговорення питання зміни назви вулиці «Першотравнева» на назву «Віталія КАРПЕНКА», з метою увіковічення пам’яті жителя села Фурси КАРПЕНКА Віталія Анатолійовича, який  віддав життя за Україну, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет держави під час російсько-української війни. Запрошуємо Вас та всіх небайдужих (повнолітніх) громадян – жителів села Фурси взяти участь у цих слуханнях. Початок о 17 годині. Реєстрація учасників – з 16 години 30 хвилин. При собі мати документ, що посвідчує особу.

15:30:16 13.06.2024