A A A K K K
для людей із порушенням зору
Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

Оголошення

Раннє втручання

Дослідження підтверджують, що перші роки життя дитини є визначальними для її подальшого росту та розвитку і впливають на її майбутнє. При цьому кожна дитина пізнає світ у своєму темпі і потребує різного обсягу зусиль з боку дорослих, особливо, якщо мова йде про дітей із порушеннями розвитку.        Важливо інвестувати у розвиток таких дітей у ранньому віці, адже це допомагає уникнути більш серйозних проблем у майбутньому.  Реалізувати право дитини на найкращий старт у житті допомагає раннє виявлення та раннє втручання.         Раннє втручання – це міждисциплінарна допомога сім’ям з дітьми раннього віку (від народження до 3-х років), у яких є порушення розвитку. Підтримка спрямована на покращення розвитку дитини та підвищення якості життя родини.          Раннє втручання орієнтоване на дітей у перші роки їх життя, оскільки раннє виявлення біологічних та соціальних чинників ризику щодо порушення розвитку дитини дає можливість своєчасно почати інтенсивну допомогу в ранньому віці, коли розвиток дитини особливо піддається впливу. У цей період є найвищі шанси запобігти появі обмежень як у функціонуванні сім’ї, так і в фізичному та психосоціальному розвитку дитини. Раннє втручання включає: - Супровід сімей, які виховують малюків із порушенням розвитку - Підтримку родини в подоланні кризи - Допомогу родині у розвитку життєво необхідних умінь та навичок у дитини - Сприяння покращенню взаємодії малюка із членами родини та соціуму Для кого раннє втручання? Для сімей, які виховують дітей від народження до трьох повних років, у яких: 1. Встановлено певний діагноз, що супроводжується затримками розвитку дитини (незалежно від ступеня тяжкості). Наприклад, дитячий церебральний параліч, розлади аутистичного спектра, синдром Дауна, епілепсія та інші. 2. Визначено затримку в розумовому, моторному, соціально-емоційному та комунікативному розвитку за допомогою скринінгів або тестів. 3. Є ризик появи затримки розвитку внаслідок певних біологічних та соціальних чинників. Наприклад, діти, народжені раніше терміну; діти, народжені з малою вагою та інші; діти, які перебувають в будинку дитини; сім’ї, які отримали будь-який травматичний досвід. 4. Сім’ї, де батьки мають сумніви та хвилювання щодо розвитку своєї дитини або питання стосовно відносин із маленькою дитиною, її поведінки та взаємодії з іншими людьми.

15:31:26 09.11.2023

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Внесення змін до генерального плану сіл Фурси та Чмирівка Білоцерківського району Київської області»

Інформаційне  повідомлення  про  проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Внесення змін до генерального плану сіл Фурси та Чмирівка Білоцерківського району Київської області»

15:29:47 07.11.2023

Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Згідно Постанови КМУ від 30 травня 2023 р. № 565 Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”

16:18:39 10.10.2023

Про встановлення нових часових меж продажу алкогольних напоїв у закладах торгівлі та громадського харчування Фурсівської територіальної громади

Про встановлення нових часових меж продажу алкогольних напоїв у закладах торгівлі та громадського харчування Фурсівської територіальної громади

12:30:06 02.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора