Оголошення

П Р О Т О К О Л №1 громадських слухань з питання зміни назви вулиці «Зоряна» на назву «Дмитра КУЛЬЧИЦЬКОГО» в селі Трушки Білоцерківського району Київської області

09:12:42 12.07.2023

Несплачені податки – позбавлення підтримки наших ЗСУ

Головне управління ДПС у Київській області нагадує платникам податків про необхідність своєчасної сплати грошових зобов'язань та погашення податкового боргу. Наразі  питання погашення податкового боргу перед  бюджетами та заборгованості по єдиному соціальному внеску  набули особливої актуальності, адже надходження податків  є одним із значимих джерел фінансування обороноздатності країни та  підтримки армії, а своєчасно сплачений єдиний внесок дозволяє виплачувати пенсії та інші соціальні видатки в складних  умовах воєнного часу. Своєчасна та повна сплата податків та зборів є прямим обов’язком платника податків. Пам’ятайте, що несплачені податки – це позбавлення підтримки наших захисників. Кожен свідомий громадянин країни, – від дітей до пенсіонерів, - у міру своїх можливостей донатять кошти  для підтримки ЗСУ. Водночас, є чимала кількість платників, у яких обліковуються незначимі, на перший погляд, суми податкового боргу  (до 3060 грн.). Сплата таких боргів не матиме суттєвого впливу на особистий бюджет боржника, при цьому погашення таких боргів всіма платниками, - “всім миром”, - дозволить забезпечити значимі надходження до бюджетів. Наразі з тими платниками податків - суб'єктами господарювання, які мають можливість своєчасно виконувати податкові обов'язки, податкова служба Київщини активізувала роботу  щодо здійснення заходів з погашення податкового боргу, та у повній мірі застосовує алгоритм дій,  передбачений законодавством для  цієї процедури.

14:25:46 27.06.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ щодо громадського обговорення проєкту про реорганізацію та зміну типів закладів освіти Фурсівської сільської ради

Увага ! Шановні жителі Фурсівської сільської територіальної громади з метою забезпечення участі у громадських слуханнях щодо обговорення проекту рішення щодо реорганізації  та зміни типів  закладів освіти Фурсівської сільської ради  якомога більшої кількості осіб, переноситься дата їх проведення з 21 липня 2023 року на 22 липня 2023 (вихідний день) на 11:00 год. Тож, з метою створення на території Фурсівської територіальної громади оптимальної мережі освітніх закладів, необхідних умов для надання якісної освіти, забезпечення доступності, підвищення економічної ефективності, використання матеріально-технічних, кадрових і фінансових ресурсів, залучення громадян до вирішення важливих питань громади, реалізації та захисту їх прав і свобод, забезпечення відкритості і прозорості діяльності органів місцевого самоврядування, відповідно до ст. ст. 13, 25, 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 66 Закону України «Про освіту», ч. 2 ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту»,  Фурсівська сільська рада повідомляє, що  22 липня 2023 року об 11:00 год. за адресою: с. Фурси, вул. Ярослава Мудрого, 48 А (в приміщенні будинку культури) відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», відбудеться громадське обговорення у формі громадських слухань проєкту рішення щодо реорганізації  та зміни типів  закладів освіти Фурсівської сільської ради. Усі пропозиції, зауваження та рекомендації щодо питання, яке виноситься на громадське обговорення, приймати в усній, письмовій та електронній формі до 21 липня 2023 року на поштову адресу: 09150, Київська область, Білоцерківський район, село Фурси, вулиця Ярослава Мудрого, 48; в електронній формі – на електронну адресу: sr-fursy@ukr.net; в усній формі – телефонами: (0456) 33-84-44, (089) 250-01-97.

14:38:13 20.06.2023

Увага! Відключення електропостачання!

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Білоцерківського району. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населенних пунктах: Фурси: organizations, Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня з 18.06.2023 по 18.06.2023 з 08:30 по 19:30 Телефони кол-центру: +38 (044) 459-07-40 +38 (067) 495-70-40 +38 (099) 495-70-40 +38 (093) 495-70-40

14:17:25 14.06.2023