Оголошення

Громадські слухання з обговорення питання зміни назви вулиці «Першотравнева» на назву «Віталія КАРПЕНКА»

15 червня 2024 року, у суботу, в Будинку культури села Фурси відбудуться громадські слухання з обговорення питання зміни назви вулиці «Першотравнева» на назву «Віталія КАРПЕНКА», з метою увіковічення пам’яті жителя села Фурси КАРПЕНКА Віталія Анатолійовича, який  віддав життя за Україну, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет держави під час російсько-української війни. Запрошуємо Вас та всіх небайдужих (повнолітніх) громадян – жителів села Фурси взяти участь у цих слуханнях. Початок о 17 годині. Реєстрація учасників – з 16 години 30 хвилин. При собі мати документ, що посвідчує особу.

15:30:16 13.06.2024

До Всесвітнього дня боротьби проти раку

09.02.2024 10:00 у Фурсівській амбулаторії ВІДКРИЄТЬСЯ "МІСТЕЧКО ЗДОРОВ’Я" На локації можна отримати відповіді на запитання стосовно вакцинації та рекомендації щодо психічного здоровʼя, профілактики онкозахворювань, інсульту та цукрового діабету (відмова від куріння та алкоголю, здорове харчування, фізична активність тощо). Перевірити показники, які сприяють ранньому виявленню онкологічних захворювань,

14:00:16 08.02.2024