Оголошення

Фурсівська сільська рада повідомляє про затвердження документу державного планування містобудівної документації «Детальний план території щодо розміщення виробничо-складського комплексу сільськогосподарського призначення на території Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області», відповідно до вимог Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку". ЗАХОДИ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ МОНІТОРИНГУ НАСЛІДКІВ ВИКОНАННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ, У ТОМУ ЧИСЛІ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ  до проєкту документа державного планування містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території щодо розміщення виробничо-складського комплексу сільськогосподарського призначення на території Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області» ДОВІДКА ПРО КОНСУЛЬТАЦІЇ до проєкту документа державного планування містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території щодо розміщення виробничо-складського комплексу сільськогосподарського призначення на території Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області»

10:52:18 27.02.2023

Увага! Відключення електропостачання!

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Білоцерківського району. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населенних пунктах: Трушки: organizations, Лісова, Тихий, Піщана, Садова з 21.09.2022 по 21.09.2022 з 08:00 по 19:00 Телефони кол-центру: +38 (044) 459-07-40 +38 (067) 495-70-40 +38 (099) 495-70-40 +38 (093) 495-70-40

10:40:46 19.09.2022

Фурсівська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення проєкту документа державного планування містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку  «Детальний план території щодо розміщення виробничо-складського комплексу сільськогосподарського призначення на території Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області»   відповідно до вимог Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку".

14:51:34 16.09.2022