До Всесвітнього дня боротьби проти раку

09.02.2024 10:00 у Фурсівській амбулаторії ВІДКРИЄТЬСЯ "МІСТЕЧКО ЗДОРОВ’Я" На локації можна отримати відповіді на запитання стосовно вакцинації та рекомендації щодо психічного здоровʼя, профілактики онкозахворювань, інсульту та цукрового діабету (відмова від куріння та алкоголю, здорове харчування, фізична активність тощо). Перевірити показники, які сприяють ранньому виявленню онкологічних захворювань,

14:00:16 08.02.2024

«Внесення змін до генерального плану сіл Фурси та Чмирівка

«Внесення змін до генерального плану сіл Фурси та Чмирівка Білоцерківського району київської області» розробляється відповідно до Рішення Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області від 24.06.2021 року No23/10-VIII «Про розробку проекту внесення змін до існуючого генерального плану сіл Фурси та Чмирівка Білоцерківського району Київської області».

13:52:34 04.01.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Боженка в с. Фурси

Фурсівська сільська рада повідомляє, що з 03.01.2024 року, відповідно до Законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», ст. 13, 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпочнеться громадське обговорення письмової пропозиції групи мешканців с. Фурси щодо зміни назви вулиці «Боженка», що в селі Фурси Білоцерківського району Київської області, на назву «Ніни КВАШІ», з метою увіковічення пам’яті жительки села Фурси КВАШІ Ніни Петрівни, яка загинула 14 березня 2022 року у бойових діях під час оборони Київщини від російських загарбників.

12:48:47 02.01.2024

До уваги мешканців с. Фурси!

16 грудня 2023 року, в суботу, в Будинку культури с. Фурси відбудуться громадські слухання з обговорення питання перейменування вулиці Кірова с. Фурси на одну із запропонованих назв. У слуханнях запрошуємо взяти участь всіх небайдужих (повнолітніх) громадян - мешканців с. Фурси. Початок слухань - о 15 годині. Реєстрація учасників - з 14 год 40 хв. При собі мати документ, що посвідчує особу.

14:40:03 15.12.2023