Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ( про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Першотравневої в с. Фурси )

Дата: 16.04.2024 14:00
Кількість переглядів: 194

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення щодо перейменування

вулиці Першотравневої в с. Фурси

 

Фурсівська сільська рада повідомляє, що з 17.04.2024 року, відповідно до Законів України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», статей 13, 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпочнеться громадське обговорення письмової пропозиції групи мешканців с. Фурси щодо зміни назви вулиці «Першотравнева», що в селі Фурси Білоцерківського району Київської області, на назву «Віталія КАРПЕНКА», з метою увіковічення пам’яті жителя села Фурси КАРПЕНКА Віталія Анатолійовича, який загинув 16 лютого 2024 року у бойових діях під час оборони Донеччини від російських загарбників.

Громадське обговорення даної пропозиції буде проводитися у формі громадських слухань, зустрічей, опитувань та надсилання зауважень і пропозицій в усній та письмовій формі, виходячи з необхідності залучення до нього якомога більшої кількості жителів села Фурси.

Зауваження та пропозиції стосовно зміни назви вулиці «Першотравнева», що в селі Фурси Білоцерківського району Київської області, на назву «Віталія КАРПЕНКА» можуть подаватися до 17.06.2024 року у довільній формі, із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, засобів зв’язку та підпису суб’єкта подання. У письмовій формі – на поштову адресу: Фурсівська сільська рада, вулиця Ярослава Мудрого, 48, село Фурси, Білоцерківський район, Київська область, 09150; в електронній формі – на електронну адресу: sr-fursy@ukr.net; в усній формі – телефонами: (0456) 33-84-44, (089) 250-01-97.

Суб’єкт, який вніс пропозицію щодо перейменування вулиці: група мешканців с. Фурси в кількості 23 осіб.

Організатор громадського обговорення: виконавчий комітет Фурсівської сільської ради.

Відповідальний за проведення громадського обговорення: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Фурсівської сільської ради Юрій ДЯЧЕК.

Результати громадського обговорення після їх опрацювання та узагальнення організаторами громадського обговорення з врахуванням висловлених пропозицій (зауважень) у п’ятиденний термін будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Фурсівської сільської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора