A A A K K K
для людей із порушенням зору
Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

До уваги жителів громади!

Дата: 04.03.2024 11:49
Кількість переглядів: 79

До уваги жителів громади!

 

З метою проведення масово- роз’яснювальної роботи щодо Декларування доходів громадян, ПОВІДОМЛЯЄМО:

-до 1-го травня 2024 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2023року;

Відповідно до п.164.1 ст.164 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI  (далі ПКУ) базою оподаткування  є загальний оподатковуваний дохід, з урахуванням особливостей, визначених розділом IV ПКУ. Загальний оподатковуваний дохід –  будь - який дохід, який підлягає оподаткуванню, нарахований, (виплачений, наданий) на користь платника податку протягом  звітного податкового періоду, зокрема від надання послуг сільскогосподарською технікою (в.т.ч. тракторами, комбайнами) по обробці землі.

Підпунктом пп.165.1.24 п.165.1 ст.165 ПКУ передбачено, що до загального річного оподатковуваного доходу платника податку включаються доходи отримані:

  • від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або  перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках для ведення особистого селянського господарства та/або земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості). При продажу власної сільськогосподарської продукції отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупного за рік не перевищує 12 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року (для 2023 року – 88 400 грн). Уразі якщо  сума отриманого доходу перевищує зазначений розмір, платник податків зобовязаний відобразити суму такого перевищення у складі загального місячного (річного) оподатковуваного доходу за відповідний звітний рік та подати річну декларацію і самостійно оплатити податок з суми такого перевищення;

 

  • від продажу власної продукції тваринництва груп 1-5,15,16 та 41 УКТ ЗЕД, якщо  їх сума сукупно за рік перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року (для 2023 року-                      335 000 грн.).

 

Фурсівська сільська рада

Сектор економіки


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора