Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

УВАГА КОНКУРС!

Дата: 19.11.2019 13:52
Кількість переглядів: 559

ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА КОНКУРС!

 

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад структурних підрозділів виконавчого апарату Фурсівської сільської ради:

  1 у відділ житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва:

- головного спеціаліста, спеціаліста;

  2 у відділ економічного розвитку та інвестицій:

- спеціаліста.

Вимоги до кандидатів:

- на посаду головного спеціаліста: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері;

- на посади спеціалістів: базова вища освіта відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері.

Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення у регіональній газеті «Замкова гора» (до 04.11.2019 року включно) за адресою: с.Фурси вул. Я. Мудрого, 48, Фурсівська сільська рада, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні.

Довідки за телефоном: 33-84-44.

 

 

Голова конкурсної комісії                            К.М. Кравцова


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора