Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 01.01.2020 00:03

Шановні  мешканці Фурсівської  об’єднаної  територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Завершується  2019 календарний рік… Він був непростим, але результативним для всіх нас, Фурсівська об’єднана територіальна громада довела свою спроможність та право на подальше існування та розвиток.

У 2019 році в селі Фурси було відкрито ще один заклад дошкільної освіти «Усмішка», придбано шкільний автобус для перевезення всіх здобувачів освіти громади, в нашій громаді найкращі заклади дошкільної та загальної середньої освіти, в кожному з них створено нове освітнє середовище. За кошти місцевого бюджету ми придбали автомобіль для вивозу сміття, а також понад 100 сміттєвих баків, які розставлені по всіх населених пунктах громади. Наші села мають сяяти чистотою та охайністю. За державні кошти було побудовано нову амбулаторію практики сімейної медицини в селі Фурси, подібні сучасні медичні заклади плануємо побудувати  в наступному році і в інших населених пунктах громади. Зроблено чимало інших  добрих справ, але ще більше нам необхідно зробити  в майбутні роки.

Прийміть найщиріші привітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік увійде до наших осель з добром і з радістю.

Нехай Новий рік принесе в наші оселі злагоду і достаток,

в роботу – натхнення на нові вагомі здобутки.

Ніжності кожному в серце, вірності в душу,

мудрості в скроні та статків у долоні.

Нехай доля щедро обдаровує кожного з нас всілякими благами;

друзі та колеги ніколи не розчаровують, а Різдво Христове

наповнить наші серця любов’ю, надією та вірою!

Успіхів Вам, нових звершень у Новому році та здійснення найзаповітніших мрій!

З повагою сільський голова: Микола Іванович  Фурсенко