Шановні пільговики!

Дата: 10.01.2020 14:14

Починаючи       січня 2020 року відповідно до Постанови     Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року №1123 «Про внесення   змін   та    визнання  такими, що втратили чинність, деяких  постанов Кабінету   Міністрів     України щодо  питань надання     житлових      субсидій  та       пільг на  оплату  житлово  - комунальних    послуг »  Ви      маєте право   у    будь - який    час   подати    заяву  про перехід на грошову   готівкову    форму     отримання    пільг     на житлово - комунальні послуги, на відміну від попередньої можливості    отримувати     готівкові   виплати,   за умови подання   відповідної    заяви  до  початку   опалювального  ( тобто до 15 жовтня )   або   неопалювального ( тобто до 15 травня)  сезону.