Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

О Г О Л О Ш Е Н Н Я від 21.01.2020

Дата: 23.01.2020 16:04
Кількість переглядів: 475

 
Шановні мешканці громади!
 
      Фурсівська сільська рада повідомляє, що згідно Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування» № 233- IX, який набрав чинності 21 листопада 2019 року, у прибережних захисних смугах забороняється влаштування огорож або інших конструкцій, що перешкоджають доступу громадян  до берегів річок, водойм та островів, крім випадків, передбачених законом.
Такі огорожі або інші конструкції демонтуються їхніми власниками протягом десяти днів  після одержання письмової вимоги виконавчого органу сільської ради. У разі невиконання такої вимоги зазначені огорожі або інші конструкції демонтуються  за рішенням виконавчого органу сільської ради . Видатки місцевого бюджету, пов’язані з демонтажем зазначених огорож або інших конструкцій , відшкодовуються їхніми власниками. У разі, якщо неможливо встановити власника огорожі або інших конструкцій чи особу, за рішенням якої вони були встановлені, оплата робіт, пов’язаних із демонтажем, покладається на особу, у користуванні якої перебуває земельна ділянка.
Огорожі або інші конструкції , що встановлені до набрання чинності цим Законом та перешкоджають доступу громадян до берегів річок, водойм та островів (крім випадків, встановлених законом), підлягають демонтажу протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом, тобто до 21.02.2020 року. Видатки місцевого бюджету, пов’язані з демонтажем зазначених огорож або інших конструкцій, відшкодовуються їхніми власниками.
Також доводимо до відома про визначену Законом відповідальність за обмеження у будь-який спосіб безперешкодного або безоплатного доступу громадян до берегів річок, водойм та островів для загального водокористування (крім випадків, передбачених законом):
  • накладення штрафу на громадян від двохсот до чотирьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян (3400 – 6800 грн.) і на посадових осіб - від чотирьохсот до семисот неоподаткованих мінімумів (6800 – 11900 грн.).
При повторному вчиненні зазначених вище дій:
  • накладення штрафу на громадян від чотирьохсот до семисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян (6800 – 11900 грн.) і на посадових осіб – від семисот до тисячі неоподаткованих мінімумів (11900 – 17000 грн.).  
       Виходячи з викладеного, зобов’язуємо мешканців громади демонтувати огорожі або інші конструкції, які в рамках бачення закону перешкоджають доступу громадян до берегів річок, водойм, а саме, які знаходяться в  межах 25-метрової прибережної захисної смуги уздовж узрізу води по берегах річок Кам’янка та Раставиця і 50 метрів – уздовж річки Рось, а також навколо ставків, водосховищ площею менше 3 га – в межах 25 м, а площею більше 3га - 50м.
 
Фурсівська сільська рада

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора