УВАГА! КАРАНТИН!

Дата: 05.03.2020 15:10

Білоцерківське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що відповідно до протокольного рішення позачергового засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській РДА від 03.03.2020 № 2, було накладено карантинні обмеження на територію с. Дрозди, с. Володимирівка, с. Мазепинці, с. Сидори та мисливські угіддя  «урочище Товста». Причиною введення даних карантинних обмежень стало підтвердження діагнозу на сказ у лиса, який загинув на подвір’ї мешканки с. Дрозди.

У зв’язку з цим Білоцерківське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області закликає не відмовлятися від проведення безкоштовних щеплень своїх домашніх тварин проти сказу, які щорічно проводяться спеціалістами Білоцерківської міської державної лікарні ветеринарної медицини. У разі виявлення тварин з підозрілою та не характерною поведінкою, прохання негайно повідомляти Білоцерківську міську державну лікарню ветеринарної медицини (адр.: м. Біла Церква, вул. Товарна, 27, тел. (04563) 6-10-23, 6-52-05).

Не нехтуйте свої здоров’ям! Вбережіть себе і своїх домашніх улюбленців від сказу!

Білоцерківське міськрайонне управління Головного управління

Держпродспоживслужби в Київській області