A A A K K K
для людей із порушенням зору
Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

Вшанування пам?яті Великого Кобзаря

Дата: 10.03.2020 16:29
Кількість переглядів: 573

 

          10  березня відбувся урочистий Мітинг  з нагоди  вшанування пам?яті Тараса Григоровича Шевченка біля монументу Кобзареві у селі Фурси. На мітинг прийшли учні Фурсівського ЗЗСО  І-ІІІ ступенів, вихованці КУ ЗДО «Усмішка» села Фурси , депутати сільської ради та всі небайдужі українці.

        Мітинг розпочала читанням поезії Тараса Григоровича Шевченка вчитель української мови та літератури Фурсівського ЗЗСО – Кандзьоба Ольга Михайлівна. Вірші Тараса Григоровича Шевченка читали учні школи , співали пісні на слова славетного Кобзаря. Дуже вразило присутніх  те , як читав поезію Шевченка наймолодший патріот громади, вихованець дошкільного закладу «Усмішка»-  Стрига Іван.

        На мітингу виступили сільський голова – Фурсенко Микола Іванович та начальник гуманітарного відділу- Корнійчук Валентина Василівна. Виступаючі говорили про  велич та  значення історичної постаті Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка в історії українського народу, в його боротьбі за незалежність України, а також про те , що і нині кожне слово Кобзаря актуальне та правдиве. Недаремно Тараса Шевченка в світі називають Українцем № 1, генієм та пророком.

       Мітинг завершився покладенням квітів до монументу Тарасу Григоровичу Шевченку та спільним виконанням Державного Гімну України.

 

 

  Гуманітарний відділ виконавчого апарату Фурсівської сільської ради« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора