ОГОЛОШЕННЯ для мешканців Фурсівської громади

Дата: 24.04.2020 12:24

для мешканців Фурсівської громади

Відповідно до рішень Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС (протокол № 12 позачергового засідання від 17.04.2020 року) та рішенням Виконавчого комітету Фурсівської сільської ради № 96 від 23 квітня 2020 року, з метою недопущення подальшого поширення коронавірусної хвороби  (COVID-19) та уникнення епідемічних ускладнень серед населення в населених пунктах Фурсівської громади запроваджуються додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, а саме: закрити для відвідування кладовища 25-26 квітня та 9 травня, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину.

Шановні громадяни, дотримуючись карантинних заходів, Ви убезпечите себе і оточуючих від поширення захворюваності та збережете життя. Будьте свідомі, не нехтуйте визначеними до застосування протиепідемічними заходами – це не складно, але життєво необхідно!

З повагою виконавчий комітет Фурсівської сільської ради!