ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 18.05.2020 12:02

ОГОЛОШЕННЯ
         Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  на протязі 5 днів з дати оголошення на сайті Фурсівської сільської ради буде оприлюднений проект рішення  Фурсівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Фурсівської  сільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік разом з аналізом регуляторного впливу проекту рішення http://fursivska.gromada.org.ua у розділі «Регуляторна діяльність».
         Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді від фізичних та юридичних осіб їх об'єднань в місячний термін з дня опублікування проекту регуляторного акту за адресою: с. Фурси, Білоцерківський район, вул.  Ярослава Мудрого, 48, тел.: 33-88-58, е-mail: sr-fursy@ukr.net.