ОГОЛОШЕННЯ! Міжнародний день дітей

Дата: 29.05.2020 14:56

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Цього року, в умовах карантину, відзначення Міжнародного дня захисту дітей, як і низки інших знаменних дат і свят, проходитиме в режимі онлайн. Так, з 29 травня 2020 року до 3 червня 2020 року гуманітарний відділ та відділ спорту Фурсівської сільської ради проводить велике розмаїття різних конкурсів і заходів онлайн. Це роботи з паперу, пластиліну, оригамі, вироби декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, лялька-мотанка, плетіння гачком), конкурс дитячого малюнка - «Щасливе дитинство», конкурс читців, хореографії, вокалу, огляд-конкурс «Спортивні таланти».

Оцінювати фото і відеоматеріали та визначати переможців буде відповідна суддівська колегія та компетентне журі.

Дітворі, за допомогою дорослих треба вдома зробити фото або відео своєї творчості та спортивних талантів. Відеоматеріал записується на відео за допомогою будь-яких пристроїв та в будь-якому форматі (тривалість 30с – 5 хвилин), він має бути новим, не фігурувати в інших джерелах, проєктах, соціальних мережах тощо, роботи підписати вказуючи: П.І.Б., вік дитини, номер телефону одного з батьків і надіслати до суддівської колегії та журі:

• Viber 0689174640 Ніколаєнко Олександр

Всі переможці та учасники отримають відповідні нагороди по закінченні обмежень карантину.

ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ, ВІДДІЛ СПОРТУ