Вітання з нагоди професійного свята- Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 05.11.2020 13:39

Шановні працівники культури!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята-

Всеукраїнського  дня працівників культури

та майстрів народного мистецтва!

Ваша  професія  важлива й особливо чарівна – дарує    радість душі,   наповнює  високими  і   світлими почуттями, вчить розуміти прекрасне, неповторне мистецтво,  любити пісню, танець рідного народу, зберігати духовну спадщину.

Висловлюємо щиру вдячність  працівникам клубних та музейних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за невтомну працю,справжню відданість справі, високий професіоналізм, ініціативність, творчість  і  талант .

Завдяки Вашому натхненню,безперервному творчому пошуку відтворюються , зберігаються безцінні скарби українського народу, примножуються традиції, збагачується сучасна  культура   України.

Зичимо Вам міцного здоров’я, бадьорості,

невичерпної наснаги для втілення найяскравіших творчих ідей!

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний!

З повагою,голова обласної організації

Профспілки працівників культури України