Відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Дата: 11.05.2021 16:14

Для Фурсівської громади  11 травня 2021 року стало урочистим та святковим, адже саме цього дня відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини в селі Фурси.
 Поважні гості привітали присутніх з урочистою подією: побажали всім міцного здоров'я та гарної роботи закладу. Сергій Шаравара у  своєму вступному слові зазначив, що відкриття такої амбулаторії – це важливий крок задля збереження здоров’я мешканців громади. Також були присутні депутати Фурсівської ОТГ Шаравара Віталій, Хомук Олена, Присяжний Анатолій, Лисий Ігор,Вагущенко Тетяна,Шаравара Владислав, Алла Ткач,Ніна Радіна.
Опісля перерізання символічної стрічки,  що ознаменувало відкриття нової амбулаторії,  всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу, його матеріально-технічне оснащення.