Київське вище професійне училище будівництва і архітектури запрошує на навчання

Дата: 27.05.2021 13:50

Київське вище професійне училище будівництва і архітектури є комунальним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, що здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації з технологічно складних , наукоємних професій та спеціальностей, діяльність яких пов’язана зі складною організації праці .
Головним завданням училища є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів, з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках.
- Столяр (будівельний); верстатник деревообробних верстатів.
- Муляр; електрозварник ручного зварювання.
- Радіомеханік з обслуговування і ремонту радіотелевізійної апаратури, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.
- Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр.
- Навчання проводиться за державні кошти;
- на період навчання безкоштовно надається гуртожиток;
- під час навчання всім учням надається стипендія;
- на період навчання надається відстрочка від призову до Збройних сил України;
- після отримання робітничої професії гарантуємо працевлаштування;
- після закінчення училища є можливість продовжити навчання в індустріально-педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, в Київському національному університеті будівництва і архітектури за направленням училища.