Реєстр адміністративних послуг

Дата: 10.06.2021 12:44

Реєстр адміністративних послуг, які надає служба:

-        Про участь батьків у вихованні своїх дітей ( надання графіку побачень з дитиною);

-        Надання  висновку про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України .

-        Розгляд питання про цільове витрачання аліментів, які сплачуються на дітей, готує матеріали для розгляду на Комісії.

-        Встановлення опіки (піклування) над малолітньою (неповнолітньою) дитиною, та її майном.

-        Надання дозволу на прийняття у власність малолітньої дитини житла, майна.

-        Надання дозволу на укладення договору купівлі продажу житла(майна), яке належить на правах приватної власності (користування) малолітній (неповнолітній) дитині.

-        Надання акту обстеження житлово-побутових умов та умов виховання малолітніх (неповнолітніх) дітей, висновків органу опіки та піклування до суду про позбавлення батьківських прав батьків, відібрання дітей від батьків без позбавлення їх батьківських прав.

-        Надання дозволу на виділення частки майна у спільній сумісній власності малолітній (неповнолітній) дитині.

-        Надання дозволу на тимчасове користування житлом, яке належить малолітній (неповнолітній) дитині.

-        Надання дозволу на розробку технічної документації щодо виготовлення державного акту на право приватної власності на земельну ділянку на ім»я малолітньої (неповнолітньої) дитини.

-        Надання дозволу на укладення договору дарування житла майна батькам, які мають малолітніх (неповнолітніх) дітей.

- Надання письмових висновків органу опіки та піклування для подальшого їх направлення до суду з підстав, встановлених законодавством;

-          Забезпечення організації роботи комісії з питань захисту прав дитини Фурсівської сільської ради;

-        Оформлення  документів на присвоєння багатодітним жінкам почесного звання «Мати-героїня».

-        Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.