Привітання сільського голови зі Днем фізичної культури

Дата: 15.09.2021 15:58

Фото без опису

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Наша громада славиться своїми спортивними талантами - то ж з нагоди свята, голова Фурсівської громади Сергій Шаравара привітав інструктора по спорту з вільної боротьби «Центра культури, дозвілля та спорту» Петрова Олега і вручив йому почесну грамоту за вагомий внесок у фізичний розвиток молодого покоління.

Від щирого серця вітаємо  з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаємо всім  мешканцям нашої громади фізичного здоров’я і краси, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.