Понад пів сотні: на Київщині збільшили кількість дорожніх об’єктів, які ремонтуються в рамках «Великого будівництва»

Дата: 22.11.2021 14:28

На Київщині розширили перелік об’єктів дорожнього господарства, які цьогоріч оновлюються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Тепер їх 54. Сумарно йдеться про майже 82 км якісного асфальтного покриття.

Про це сьогодні, 22 листопада, повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Якісні дороги – це запорука соціально-економічного розвитку регіону. І чим їх буде більше, тим людям комфортніше буде жити в нашій області, працювати та розвивати бізнес. Тож ми працюємо над тим, щоб ліквідувати проблемні ділянки, прокладати новий асфальт і покращувати якість регіональних автошляхів», – зазначив Василь Володін.

Усього цьогоріч у пристоличному регіоні запланована реалізація 54 дорожніх проєктів. Серед них переважна більшість – капітальні ремонти, також є поточні середні ремонти та реконструкція.

Станом на зараз в області проклали 79,5 км нового асфальту. Це понад 97% від запланованих обсягів.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА