Серед усіх проєктів «Великого будівництва» школи на Київщині мають найвищий відсоток будівельної готовності

Дата: 23.11.2021 10:41

Упродовж 2021 року президентська програма «Велике будівництво» охопила на Київщині 19 соціальних обєктів. Найвищий показник будівельної готовності наразі мають школи – 98,6%.

Про це сьогодні, 22 листопада, повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«За рік показали хороший результат, тож тепер наша область має ще пять сучасних шкіл. Ще в одному закладі загальної середньої освіти будівельно-монтажні роботи продовжуються. Там роботи йдуть за планом», – прокоментував Василь Володін.

Зазначимо, що в 2022 році розвиток шкільної системи на Київщині продовжать. Відтак у рамках «Великого будівництва» планують добудувати пять обєктів.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА