Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

Бережімо природу!

Дата: 17.12.2021 15:28
Кількість переглядів: 245

Фото без опису

Бережімо природу! Не купуйте незаконно зрубані ялинки Наближаються свята Нового року та Різдва Христового. Звертаємося до всіх громадян з проханням не купувати у передноворічний період незаконно зрубані ялинки без відповідного маркування. Спільними зусиллями державної лісової охорони, Держекоінспекції, органів поліції, засобів масової інформації та громадськості зможемо упорядкувати торгівлю новорічними ялинками та зберегти наші ліси від незаконних вирубок.

На ялинкову кампанію 2021-2022 років лісогосподарські підприємства Білоцерківщини запропонували достатній обсяг новорічних ялинок, але якщо попит на ялинки збільшиться, то їхня заготівля буде проведена відповідно до затверджених лімітів.

На сайтах лісогосподарських підприємств можна буде дізнатися про ціну на новорічну ялинку, яка буде залежати від породи та висоти деревця.

Реалізацію ялинок заплановано проводитися з дворів лісництв, лісгоспу, на ринках місцевого значення.

Як і в минулому році, кожна новорічна ялинка буде маркуватися биркою або “самоклеючою стрічкою із штрих-кодом, яка містить інформацію про місце заготівлі, що підтверджує законність її реалізації.

Головою Білоцерківської районної, державної адміністрації видано розпорядження від 10.12.2021 № 261 «Про заходи щодо охорони хвойних лісів від незаконних рубок у передноворічний період».

Для організованого проведення цьогорічної ялинкової кампанії та попередження випадків незаконної заготівлі і реалізації новорічних ялинок Білоцерківським державним лісовим господарством видано наказ Про додаткові заходи по забезпеченню охорони хвойних насаджень від незаконних рубок в передноворічний період 2022 року”, яким визначений порядок реалізації та перевезення новорічних ялинок.

З числа працівників державної лісової охорони, Держекоінспекції, органів Національної поліції будуть створені мобільні рейдові групи з метою охорони хвойних насаджень та перевірки законності придбання і перевезення новорічних ялинок.

За кожну незаконно зрубану новорічну ялинку накладатиметься штраф, розмір якого становить від 510 грн, та нараховуватиметься шкода завдана лісовому господарству, розмір якої за одне деревце в залежності від діаметру становитиме від 546 грн і більше (Постанова КМУ від 23.07.2008р. №665).

Давайте проявимо громадянську свідомість і будемо бережно ставитися до навколишнього середовища!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора