Одинадцять сільських амбулаторій збудовано на Київщині протягом 2021 року в рамках «Великого будівництва»

Дата: 23.12.2021 09:25

У територіальних громадах Київщини завдяки програмі Президента «Велике будівництво» відкривається дедалі більше сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Вони відповідають новітнім технічним вимогам, енергоефективні, комфортні та оснащені необхідним обладнанням.

«Для нас, як областної влади, головне, щоб жителі регоіну мали можливість оперативно отримувати медичну допомогу у найкращих умовах та максимально наближено до місця проживання. Тому протягом 2021 року в Київській області тривало будівництво та реконструкція одинадцяти таких медичних закладів. Наразі всі будівельні роботи вже завершено», – наголосив голова Київської ОДА Василь Володін.

7 амбулаторій вже введено в експлуатацію:

• Амбулаторія первинної медичної допомоги в с.Фурси, Фурсівська ОТГ, Білоцерківського району – будівництво;
  • Амбулаторія первинної медичної допомоги в с. Хоцьки, Циблівська ОТГ, Бориспільського району – будівництво;
  • Амбулаторія первинної медичної допомоги в с.Красилівка, Ставищенська ОТГ, Білоцерківського району Київської області – будівництво;
  • Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги в смт Кожанка, Кожанська ОТГ, Фастівського району Київської області
  • Амбулаторія первинної медичної допомоги в с.Луб’янка, Бучанська ОТГ, Бучанського району Київської області – будівництво
  • Амбулаторія первинної медичної допомоги в с.Мироцьке, Бучанська ОТГ, Бучанського району Київської області – будівництво
  • Амбулаторія первинної медичної допомоги в смт Пісківка, Пісківська ОТГ, Бучанського району Київської області – будівництво.

4 амбулаторії – завершені та готуються до введення в експлуатацію:

• Амбулаторія первинної медичної допомоги в с. Іванівка, Узинська ОТГ Білоцерківського р-ну Київської області – будівництво.
  • Амбулаторія первинної медичної допомоги в м. Ржищів, Ржищівська ОТГ, Обухівського району Київської області – будівництво.
  • Амбулаторія первинної медичної допомоги в с. Іванівка, Ставищенська ОТГ Білоцерківського району, Київської області – капітальний ремонт.
  • Амбулаторія первинної медичної допомоги в с. Пії, Ржищівська ОТГ Обухівського району Київської області – реконструкція.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА