Обласні новорічно-різдвяні заходи
Дата: 29.12.2021 09:42
Кількість переглядів: 201
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04363225/74cee8b274420f7fd80ce429ed5ec759.jpg)
Можливість долучитися до мистецтва і культури, а саме відвідати виставу "Снігова королева" у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, була у діток нашої громади, які позбавлені батьківського піклування, 26 грудня 2021 року. Завдяки обласній програмі підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей "Щаслива родина- успішна країна" та співпраці Київської обласної служби у справах дітей та сім'ї і служби у справах дітей та сім'ї Фурсівської сільської ради.