Вітання сільського голови

Дата: 30.12.2021 11:11

Шановні жителі Фурсівської територіальної громади!

Сердечно вітаю Вас з прийдешнім  Новим Роком та Різдвом Христовим!

За доброю традицією, проводжаючи рік минулий, оглядаємось на пройдений шлях  та визначаємо плани на майбутнє. Рік 2021-й був багатим на події, виклики та випробування. Ми прожили його, працюючи над  втіленням у життя амбітних планів, здобуваючи свої маленькі перемоги для подальшого розвитку нашої громади. Висловлюємо подяку всім, хто наполегливою щоденною роботою сприяє примноженню наших надбань.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для нашої громади.

Щиро  вітаю з Новим роком і світлими Різдвяними святами, зичу здоров’я і кохання, сонця і світлих думок, звершення планів і надій, оптимізму та незгасної життєвої енергії. Віри, надії, любові! Миру в родинах і миру в усій Україні!

Сергій ШАРАВАРА,

сільський голова