«Велике будівництво»: який вигляд має капітально відремонтований дитсадок в Обухові

Дата: 02.02.2022 15:01

У 2021 році в Обухові проходив капітальний ремонт дитсадка «Веселка». Наразі проєкт повністю завершений. Завдяки цьому покращені умови отримали 320 дошкільнят.

Про це сьогодні, 1 лютого, розповів очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Будівля дитсадка була збудована ще в 1980-х роках. За 40 років експлуатації приміщення закладу потребували суттєвого оновлення. Тож у минулому році ми включили цей об’єкт до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Капремонт там уже завершили на 100%. Акцент робили на енергозбереженні», – зазначив Василь Володін.

Згідно з проєктом, в дитсадку утеплили фасад і покрівлю, замінили вікна та двері, а також облаштували доріжки та тротуари. Завдяки заходам із енергозбереження дошкільний заклад зможе економити 47% на споживанні енергетичних ресурсів.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА