Ще один спортивний об’єкт збудують на Київщині в рамках «Великого будівництва»

Дата: 02.02.2022 15:03

У Боярці Фастівського району заплановане будівництво багатофункціонального майданчика. Сучасна спортивна локація з’явиться в громаді вже цього року в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 31 січня, розповів очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Будівництво нових спортивних об’єктів – це суттєвий вклад у розвиток інфраструктури пристоличного регіону. Там, де були занедбані території, ми створюємо комфортні локації, де і дорослі, і діти матимуть змогу покращити свою фізичну форму. І в Боярці цього року ми таку роботу проведемо й відкриємо багатофункціональний майданчик » – прокоментував Василь Володін.

Багатофункціональна локація матиме поліуретанове покриття. На ній будуть розташовуватись тенісний майданчик, а також велике футбольне поле для проведення обласних змагань.

Загальна вартість робіт складає 33,1 млн грн.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА