День єднання України

Дата: 16.02.2022 12:12

Фото без опису

На виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 року №53/2022 «Про невідкладні заходи що до консолідації українського суспільства», з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску виконавчий орган Фурсівської сільської ради повідомляє про проведені заходи до Дня Єднання України.

16 лютого 2022 року о 10 годині у всіх населених пунктах Фурсівської сільської територіальної громади пролунав Гімн України та відбулося урочисте підняття Державного Прапору України.

В селі Фурси, біля адміністративного корпусу Фурсівської сільської ради, відбувся мітинг з нагоди Дня Єднання за участю очільників громади та працівників органів місцевого самоврядування.

В бібліотеках громади розміщено тематичні книжкові полиці «В єдності сила народу».

З метою виховання патріотизму серед дітей та підлітків в закладах освіти відбулися години спілкування на теми єдності.