ТРО та Київська обласна влада не проводять евакуацію населення через загрозу для життя мешканців регіону

Дата: 28.02.2022 12:44

Фото без опису

Територіальна оборона та Київська обласна влада не проводять евакуацію населення через загрозу для життя мешканців регіону.

Шановні мешканці Київщини, в деяких районах області склалася складна, але контрольована ситуація через спроби окупаційних російських військ захопити наші міста, а згодом столицю.

У зв’язку з цим повідомляємо, що ані обласна влада, ані територіальна оборона, ані Збройні Сили України наразі не проводять евакуацію населення через загрозу для життя цивільного населення під час руху.

Закликаємо залишатися у надійних місцях, сховищах, своїх домівках. І не покидати їх.

Нагадуємо, в Київській області сьогодні, 28 лютого, з 19 години введено комендантський час, який триватиме до 7 ранку завтра, 28 лютого.

Повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.