ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 10:00 28.02.2022 ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ

Дата: 28.02.2022 13:29

Ситуація в Киівській області залишається напруженою.

Найбільш небезпечний напрямок є Житомирська траса, Буча-Ірпінь-Гостомель, а також територія біля Димеру в Вишгородському районі.

З Бородінській територіальній громаді надходить інформація щодо колон ворожої важкої техніки.

Вчора  загарбники намагалися захопити місцевий аеропорт у Василькові. У результаті ракетного удару у селі Крячки відбулася велика пожежа на нафтобазі.

Загарбники продовжують накопичувати велику кількість військ та техніки.

В усіх районах Киівщини йде боротьба з диверсійними групами.

Розпорядженням голови Киівської обласної військової адміністрації створений гуманітарний штаб. Наразі формуються потреби громад ти виробляються рішення щодо надання допомоги. Усі, хто потребують допомоги, отримують її оперативно та безперешкодно. Соціальний захист не припиняє свою роботу. Здійснюється нарахування та призначення отримувачам державних соціальних виплат.

За весь час боїв в лікарні області поступило 222 поранених цивільних та військових. Всі лікарні працюють та готові приймати поранених.

Влада робить все необхідне для контролю складної ситуацї в області.

Повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.