ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 10:00 1.03.2022 ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ

Дата: 01.03.2022 12:29

Ситуація в Киівській області залишається напруженою.

Бучанський район. Вся територія району контролюється. Відновлюється інфраструктутра після авіаударів та боїв 28 лютого. Складна ситуація в Бородянці та Гостомелі.

Фастівський район. Всі 9 громад під контролем. Інфраструктура ціла. Йде боротьба з ДРГ загарбника.

Білоцерківський район. Перебуває під контролем Білоцерківської військової адміністрації. Цілодобово працює штаб Територіальної оборони.У місті Біла Церква лунало ряд вибухів, в результаті частково пошкоджено два житлові об’єкти  інформація щодо постраждалих і загиблих уточнюється, місто відключено від теплопостачання.

Вишгородський район – Під контролем три територіальні громади. Ситуація напружена, але контрольована. Північ району окупований ворогом. На окупованій території немає світла, води. В Славутичі ситуація спокійна.

Бориспільськиий район. Всі громади під контролем. Йде боротьба з ДРГ загарбника.

Броварський район. Всі територіальні громади під контролем. Розсіяна ворожа колона техніки. Інфраструктура не пошкоджена. Втрати після авіанальоту на Бровари 28 лютого – 5 поранені, 1 загиблий. Йдуть відновлювальні роботи

Обухівський район. Ситуація контрольована. Всі територіальні громади під контролем. Після авіаудару по Василькову 28 лютого ведуться відновлювальні роботи.

Найбільш небезпечний напрямок є Житомирська траса, Буча-Ірпінь-Гостомель, а також територія біля Димеру в Вишгородському районі. Частина території Полісся, а саме Іванківська територіальна громада майже не контролюється.

З Бородінській територіальній громаді надходить інформація щодо колон ворожої важкої техніки.

Загарбники продовжують накопичувати велику кількість військ та техніки. Та завдавати авіаудари.

В усіх районах Киівщини йде боротьба з диверсійними групами.

Розпорядженням голови Киівської обласної військової адміністрації створений гуманітарний штаб. Наразі формуються потреби громад ти виробляються рішення щодо надання допомоги. Усі, хто потребують допомоги, отримують її оперативно та безперешкодно. Соціальний захист не припиняє свою роботу. Здійснюється нарахування та призначення отримувачам державних соціальних виплат.

За ранок 1 березня в лікарні області поступило 65 поранених цивільних та військових. Всі лікарні працюють та готові приймати поранених.

Влада робить все необхідне для контролю складної ситуацї в області.

Повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.