Російські окупанти руйнують школи та садочки Київщини

Дата: 01.03.2022 13:04

Фото без опису

Станом на 28 лютого, внаслідок обстрілів на території Київщини зруйновано повністю Васильківський професійний ліцей та відділ освіти Бородянської територіальної громади. Загинув мирний житель – працівник освіти.

Ворожі війська також пошкодили будівлю Бородянського професійного ліцею, 2 заклади загальної середньої освіти та 3 заклади дошкільної освіти серед яких дитячий садок Поліської селищної ради. Там пошкоджено частину будівлі.

Руйнації зазнали освітні заклади Гостомельської територіальної громади. Один з них, ліцей, знаходився на території військової частини Київщини, де ведуться запеклі бої. Снаряди пошкодили також у ясла-садок Бучанського району Київської області.

Загалом під обстріли потрапили заклади освіти освіти в Бучанській, Іванківській, Поліській громадах.

Повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації