Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА З 20.00 8 БЕРЕЗНЯ ДО 7.00 9 БЕРЕЗНЯ

Дата: 08.03.2022 17:58
Кількість переглядів: 230

Фото без опису

На території Київської області вводиться комендантська година з 20:00 до 7:00. Комендантська година діятиме з 8 по 9 березня на всій території Київської області.

Під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи. 

Порушників комендантської години може зупинити комендантський патруль, який має право перевірити документи і з’ясувати, чи може людина перебувати на вулиці в цей час, або дізнатися, з якої причини вона порушила комендантський час. Хто входить до патрулів, вирішує місцева влада.

Також, в темну пору доби влада просить не забувати про світломаскувальний режим (зашторені вікна, відключення вуличного освітлення, за можливості – мінімальне освітлення всередині будинків).

 

«Ми продовжуємо боротися за Україну та рідні домівки. На території громад Київщини йдуть тяжкі бої. Прошу з розумінням поставитися до комендантського часу. Такі заходи необхідні, в першу чергу, задля безпеки мешканців регіону», – заявив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора