Боротьба з самогоноварінням

Дата: 29.03.2022 15:42

????28 березня 2022 в ході рейду поліцейським офіцером громади та працівниками сільської ради було виявлено місця варіння самогону мешканцями громади. Ліквідовано близько 600 літрів самогонної закваски.
Усіх правопорушників буде притягнуто до відповідальності відповідно до законодавства.
??ВАЖЛИВО??
????Відповідно до ст.176 Кодексу України про адміністративні правопорушення та наказу Білоцерківської районної військової адміністрації Київської області від 28 лютого 2022 року на період дії воєнного стану заборонена реалізація алкогольних, слабоалкогольних напоїв та речовин вироблених на спиртній основі на території Фурсівської територіальної громади.
????Щоб перемогти у війні, нам, перш за все, потрібно мати тверезу голову! Пам’ятаймо про це! Будьмо відповідальними