ФОРМУВАННЯ БРИГАД «ГВАРДІЯ НАСТУПУ» В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 17.02.2023 13:41

Фото без описуЩоденно вмотивовані добровольці йдуть до Центрів надання адміністративних послуг Київської області, щоб вступити до лав «Гвардії Наступу».

У ЦНАПах вони обирають одну з восьми бригад, згодом проходять співбесіду та медичне обстеження. Так, добровольці стають військовослужбовцями бригад у складі Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Серед таких Дмитро — художник-іконописець. Чоловік побачив, що можна вступити до лав «Гвардії Наступу» в одному із ЦНАПів. Його історію розповіли в одному з телевізійних сюжетів.

Вмотивовані українці можуть вступити до однієї з восьми бригад, відповідно до своїх поглядів.

У Київській області стати до лав «Гвардії наступу» можна в наступних ЦНАПах:

• м. Біла Церква, вул. Леваневського, 34
  • м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72
  • м. Бровари, вул. Героїв України, 18
  • м. Буча, вул. Енергетиків, 12
  • м. Вишневе, вул. Чорновола, 50А
  • м. Вишгород, пл. Шевченка, 1
  • м. Обухів, вул. Каштанова, 13
  • м. Фастів, пл. Перемоги, 1.

Читайте більше про вступ до «Гвардії Наступу»: storm.mvs.gov.ua. Додаткову консультацію щодо вступу до бригад можна отримати за номером телефону: 0 800 10 00 20.