ПОВІДОМЛЕННЯ, щодо громадське обговорення пропозиції щодо зміни назви вулиці «Зоряна», що в селі Трушки на вулицю «Дмитра Кульчицького»

Дата: 13.06.2023 16:44

Фурсівська сільська рада повідомляє, що з 13.06.2023 року буде проводитися громадське обговорення пропозиції щодо зміни назви вулиці «Зоряна», що в селі Трушки Білоцерківського району Київської області на назву «Дмитра Кульчицького», в честь Дмитра Кульчицького, жителя села Трушки, який вніс вагомий вклад у боротьбу за незалежність Української держави та загинув у бою 09 березня 2022 року під час оборони Києва від російських окупантів.

Громадське обговорення даної пропозиції буде проводитися у формі громадських слухань, зустрічей, опитувань та надсилання зауважень та пропозицій в усній та письмовій формі, виходячи з необхідності залучення до нього якомога більшої кількості жителів села Трушки.

Зауваження та пропозиції стосовно зміни назви вулиці «Зоряна», що в селі Трушки Білоцерківського району Київської області на назву «Дмитра Кульчицького» можуть подаватися у довільній формі, із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, засобів зв’язку та підпису суб’єкта подання, до 13.08.2023 року у письмовій формі – на поштову адресу: Фурсівська сільська рада, вулиця Ярослава Мудрого, 48, село Фурси, Білоцерківський район, Київська область, 09150; в електронній формі – на електронну адресу: sr-fursy@ukr.net; в усній формі – телефонами: (0456) 33-84-44, (089) 250-01-97.

Відповідальний за проведення громадського обговорення: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Фурсівської сільської ради ДЯЧЕК Юрій Якович.

Результати громадського обговорення після їх опрацювання та узагальнення організаторами громадського обговорення з врахуванням висловлених пропозицій (зауважень) у п’ятиденний термін будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Фурсівської сільської ради.

Організатор громадського обговорення: виконавчий комітет Фурсівської сільської ради.

Суб’єкт, який вніс пропозицію щодо перейменування вулиці: група громадян-мешканців села Трушки