Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Кірова в с. Фурси

Дата: 01.08.2023 11:55
Кількість переглядів: 387

Фурсівська сільська рада повідомляє, що з 01.08.2023 року, відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», ст. 13, 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпочнеться громадське обговорення пропозиції групи депутатів Фурсівської сільської ради VIII скликання щодо зміни назви вулиці «Кірова», що в селі Фурси Білоцерківського району Київської області, на назву «Ніни КВАШІ», з метою увіковічення пам’яті жительки села Фурси КВАШІ Ніни Петрівни, яка загинула 14 березня 2022 року у бойових діях під час оборони Київщини від російських загарбників.

Громадське обговорення даної пропозиції буде проводитися у формі громадських слухань, зустрічей, опитувань та надсилання зауважень і пропозицій в усній та письмовій формі, виходячи з необхідності залучення до нього якомога більшої кількості жителів села Фурси.

Зауваження та пропозиції стосовно зміни назви вулиці «Кірова», що в селі Фурси Білоцерківського району Київської області, на назву «Ніни КВАШІ» можуть подаватися до 01.10.2023 року у довільній формі, із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, засобів зв’язку та підпису суб’єкта подання. У письмовій формі – на поштову адресу: Фурсівська сільська рада, вулиця Ярослава Мудрого, 48, село Фурси, Білоцерківський район, Київська область, 09150; в електронній формі – на електронну адресу: sr-fursy@ukr.net; в усній формі – телефонами: (0456) 33-84-44, (089) 250-01-97.

Суб’єкт, який вніс пропозицію щодо перейменування вулиці: група депутатів Фурсівської сільської ради VIII скликання в кількості 7 осіб.

Організатор громадського обговорення: виконавчий комітет Фурсівської сільської ради.

Відповідальний за проведення громадського обговорення: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Фурсівської сільської ради ДЯЧЕК Юрій Якович.

Результати громадського обговорення після їх опрацювання та узагальнення організаторами громадського обговорення з врахуванням висловлених пропозицій (зауважень) у п’ятиденний термін будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Фурсівської сільської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора