A A A K K K
для людей із порушенням зору
Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Терешкової в с. Чмирівка

Дата: 01.08.2023 11:55
Кількість переглядів: 129

Фурсівська сільська рада повідомляє, що з 01.08.2023 року, відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки», ст. 13, 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпочнеться громадське обговорення питання зміни назви вулиці «Терешкової», що в с. Чмирівка Білоцерківського р-ну Київської області на одну із запропонованих назв: «Клубна», «Захисників України», «Пилипа ОРЛИКА» та «Раїси КИРИЧЕНКО».

Громадське обговорення даного питання буде проводитися у формі громадських слухань, зустрічей, опитувань та надсилання зауважень і пропозицій в усній та письмовій формі, виходячи з необхідності залучення до нього якомога більшої кількості жителів села Чмирівка.

Зауваження та пропозиції стосовно зміни назви вулиці «Терешкової», що в селі Чмирівка Білоцерківського району Київської області, на одну із назв запропонованого вище переліку, можуть подаватися до 01.10.2023 року у довільній формі, із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, засобів зв’язку та підпису суб’єкта подання. У письмовій формі – на поштову адресу: Фурсівська сільська рада, вулиця Ярослава Мудрого, 48, село Фурси, Білоцерківський район, Київська область, 09150; в електронній формі – на електронну адресу: sr-fursy@ukr.net; в усній формі – телефонами: (0456) 33-84-44, (089) 250-01-97.

Організатор громадського обговорення: виконавчий комітет Фурсівської сільської ради.

Відповідальний за проведення громадського обговорення: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Фурсівської сільської ради ДЯЧЕК Юрій Якович.

Результати громадського обговорення після їх опрацювання та узагальнення організаторами громадського обговорення з врахуванням висловлених пропозицій (зауважень) у п’ятиденний термін будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Фурсівської сільської ради.

 

П Р О Т О К О Л  № 2 громадських слухань з питання зміни назви вулиці «Терешкової» в селі Чмирівка Білоцерківського району Київської області на одну із запропонованих назв

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора