Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

Запобігання торгівлі людьми

Дата: 19.10.2023 10:06
Кількість переглядів: 144


У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. Глобалізація в світовому масштабі, зростаюча взаємозалежність та взаємопов’язаність держав, нерівномірність соціально-економічного розвитку окремих регіонів світу спричинили небачене до цього часу поширення такого ганебного і антигуманного явища як торгівля людьми.
Тому дуже важливим завданням сьогодення є підвищення поінформованості громадськості про цю глобальну проблему, заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
В Фурсівській сільській територіальній громаді проводяться інформаційно-просвітницькі заходи із запобігання торгівлі людьми шляхом проведення тренінгів, семінарів, лекторіїв та практичних занять спільно з представниками поліції, закладів освіти, культури, охорони здоров’я та громадських організацій. Під час заходів розповсюджується друкована продукція, переглядаються відеоматеріали з цієї тематики.
В Фурсівській сільській бібліотеці для учнів загальноосвітніх закладів відбувся кіноперегляд  мультфільму «Дві маленькі дівчинки». Це короткометражний анімаційний фільм, заснований на реальних історіях двох молодих дівчат, які були жорстоко обмануті близькими людьми та проти їх волі вивезені за кордон, де потрапили в рабство.
З метою привернення уваги громадськості до цієї теми службою у справах дітей та сім’ї Фурсівської сільської ради спільно з поліцейським офіцером громади Білоцерківським відділом поліції, директором КЗ «Центр надання соціальних послуг Фурсівської сільської ради проведено ряд інформаційних заходів:
Зокрема, користувачам бібліотеки представили  інформ-хвилинку «Людина не товар!», де кожен користувач отримав можливість ознайомитися з правовими нормами українського та європейського законодавства із протидії торгівлі людьми, статтями з правових збірників та періодичних видань. Відбулася вулична акція з розповсюдженням інформаційних пам’яток «Кожен має право на допомогу»  з метою пропагування шанобливого ставлення до людей похилого віку, людей з обмеженими фізичними можливостями, сімейних цінностей, протидії торгівлі людьми, насильству в сім’ї, гендерної рівності в усіх сферах життєдіяльності суспільства. Проведено відеозастереження «Торгівля людьми — це сучасна форма рабства»,   де учасники заходу дізнались про  види торгівлі людьми, такі як: примусова праця, жебрацтво, вилучення і трансплантація органів, «кіднепінг» тощо.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора