Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

У Білій Церкві відкрився 23-й центр рекрутингу української армії

Дата: 27.06.2024 17:00
Кількість переглядів: 19

Посилання

Центр рекрутингу розпочав роботу за адресою проспект Незалежності, 34. Тут громадяни матимуть можливість отримати інформацію про вакансії у військових частинах, звернутися до рекрутерів та розпочати процес долучення до Сил оборони.

Отримати потрібну інформацію можна також зателефонувавши за номером 097 776 00 72 або написавши на електронну скриньку recruit@bc-rada.gov.ua.

«Центр рекрутингу української армії надає можливість дізнатися про вакансії у війську загалом, а не якоїсь конкретної бригади. Ми контактуємо з десятками і сотнями військових частин, щоб кожен міг знайти найбільш відповідне місце служби», — розповів Уповноважений з питань рекрутингу Міноборони Олексій Бежевець.

Центр працюватиме з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, а в п’ятницю з 8:00 до 15:45 із перервою на обід з 13:00 до 13:45. На сайті центрів рекрутингу української армії буде доступна актуальна інформація про вакансії та контакти.

«Сьогодні непересічний день в історії нашої громади. Ми відкриваємо рекрутинг-центр, підписали Меморандум про співпрацю з Міноборони, що сприятиме консолідації зусиль задля забезпечення обороноздатності нашої держави», — зазначив під час відкриття секретар Білоцерківської міської ради Володимир Вовкотруб.

Центр пропонує понад три тисячі вакансій по всій Україні й тісно співпрацює із 72-ю окремою механізованою бригадою імені Чорних Запорожців та підрозділами ДПСУ.

Станом на сьогодні в Україні вже працюють 23 центри рекрутингу української армії, до яких звернулося більше 7 000 людей. Актуальну інформацію про контакти центрів рекрутингу та алгоритм долучення до Сил оборони України можна знайти на сайті https://recruiting.mod.gov.ua.

«Центр рекрутингу надає інформаційно-консультаційний сервіс для людей, які хочуть визначитися з місцем служби, отримати рекомендаційний лист та долучитися до військових частин. Ми закликаємо жителів Білої Церкви та всієї Білоцерківської громади звертатися сюди, дізнаватися інформацію та приймати зважені рішення щодо долучення до лав захисників України», — додав Олексій Бежевець.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора