Велике будівництво

Країна, яка прагне бути конкурентоспроможною у сучасному світі, має визнавати освіту та науку своїми дійсно стратегічними, пріоритетними сферами, - Президент України Володимир Зеленський. Деталі тут Велике будівництво

10:48 12.10.2021

В місті Славутич і селі Квітневе 6 жовтня відкрили сучасні спортивні майданчики

В місті Славутич і селі Квітневе 6 жовтня відкрили сучасні спортивні майданчики. Об’єкти встановлено в рамках програми “Здорова країна”, спрямованої на організацію оздоровчої рухової активності громадян та започаткованої Президентом України Володимиром Зеленським. В рамках відкриття провели ознайомлювальні тренування зі спортсменами громад і місцевими жителями. Унікальність “активних” парків полягає в тому, що кожен тренажер багатофункційний. Поруч з кожним знаряддям є QR-код, завдяки якому можна дізнатися які вправи і як правильно виконувати на спортивному майданчику. “Активні” парки розташовані в загальнодоступних місцях відпочинку. Наразі в Київській області встановлено 45 “активних” парків.

15:10 08.10.2021