Привітання сільського голови зі святом Великодня

Шановні жителі громади!   Вітаю Вас із Великим днем Христового Воскресіння! Зичу Вам міцного здоров'я, щастя і доброї долі. Хай Ваші серця наповнюються радістю, а Великодні дзвони, духмяна паска, писанки принесуть у ваші оселі мир, злагоду, світлу радість!     З повагою сільський голова Сергій ШАРАВАРА.

11:48 29.04.2021

На Київщині майже 55 млн грн спрямують на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Київщина отримала з державного бюджету 54,9 млн грн, щоб забезпечити санаторно-курортним лікуванням тих жителів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

16:16 09.03.2021

Перспективи приміського залізничного сполучення Київщини проаналізували на Всеукраїнському форумі

Перспективи проєкту приміського залізничного транспорту City Express, що буде впроваджено на Київщині обговорили сьогодні, 23 лютого, під час Всеукраїнського форуму «Україна.30».

11:13 24.02.2021

Олексій Чернишов: Програма «Велике будівництво» дає поштовх для розвитку економіки країни

Поєднання інфраструктурних і соціальних державних проєктів – це головний спосіб досягти стабільного розвитку регіонів і відновлення національної економіки. Про це сьогодні у виступі на третьому Всеукраїнському форумі «Україна-30. Інфраструктура єднає» наголосив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Соціальні проєкти Програми «Велике будівництво» в минулому році об’єднали країну та створили нові робочі місця.

12:08 23.02.2021

Програма «Велика реставрація» розрахована на кілька років, передбачається її фінансування за системою державно-приватного партнерства – Володимир Зеленський

Програма «Велика реставрація» з відновлення визначних історичних пам’яток та об’єктів культурної спадщини розрахована на декілька років і передбачатиме різні системи фінансування, зокрема державно-приватне партнерство. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час інтерв’ю українським телеканалам у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура».

12:07 23.02.2021