Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

Новини

Дата: від до Скинути

Інформація для  місцевого бізнесу з метою охоплення широкого кола зацікавлених осіб

Інформація для місцевого бізнесу з метою охоплення широкого кола зацікавлених осіб

Для сприяння розвитку жіночої бізнес спільноти 08 квітня 2024 року в місті Києві відбудеться воркшоп «Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів», за підтримки Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації), Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», бізнес-обʼєднання «Business Woman Club» та Центру підтримки експорту. Практичний тренінг розроблено спеціально для жінок-підприємниць, щоб надати їм нових знань та навичок для оптимізації бізнес-процесів та підвищення конкурентоспроможності. Учасниці воркшопу матимуть змогу вивчити стратегії та концепції бізнесу, ознайомитися з перспективами штучного інтелекту, а також дізнатися про грантові та експортні можливості для бізнесу. Програма воркшопу: 1. Презентаційна сесія на тему «Взаємодія місцевої влади і бізнесу задля розвитку економіки країни» включатиме в себе виступи представників влади та бізнес-сфери; 2. Планується ярмарка вакансій, де компанії представлять можливості працевлаштування. Під час практичної частини буде зосередження на обговоренні основ бізнес- планування для отримання інвестицій та грантової підтримки, а також буде розглянуте податкове законодавство та правовий захист для ведення бізнесу в Україні. Захід відбудеться в режимі офлайн та онлайн. Участь у заході безкоштовна, але потрібна попередня реєстрація. Запрошуємо 08 квітня 2024 року долучитися до заходу, де ви зможете зустрітися та обмінятися досвідом з іншими підприємницями, послухати натхненні історії успіху, дізнатися про ефективні бізнес-стратегії, грантові програми, соціальну відповідальність та отримати цінні поради від експерток. Реєстрація доступна за посиланням http://bit.ly/3vyKtjA . У відповідь надійде лист-запрошення та повна інформація щодо місця проведення.

12:00 04.04.2024

СКАЗ – це смертельне захворювання!

СКАЗ – це смертельне захворювання!

З 26 лютого по 1 березня 2024 року в Україні відзначають тиждень обізнаності про сказ, тому хочемо нагадати, що сказ – це загальна вірусна інфекційна хвороба спільна для тварин та людей, яка завжди закінчується смертю. Кожний громадянин повинен знати про заходи попередження цього небезпечного для життя захворювання. В природних умовах резервуаром вірусу сказу є лисиці, вовки, кажани та інші дикі тварини, але більшу небезпеку в інфікуванні людей несуть хворі домашні тварини, яких в умовах війни стає більше. Людина може захворіти від хворої на сказ тварини через укус, подряпину та мікроушкодження шкіри, потрапляння контамінованої збудником сказу слини на слизові оболонки. У людини інкубаційний період сказу, як правило, триває 1–3 місяці, але може варіюватися від одного тижня до року, залежно від низки факторів: - місця, кількості й глибини укусів (найнебезпечніші укуси в обличчя та голову загалом); - кількості й активності вірусу, що потрапив у рану; - віку постраждалого (діти вразливіші за дорослих). Початкові симптоми сказу: підвищення температури та біль, а також незвичні або незрозумілі відчуття поколювання, пощипування чи печіння у місці пошкодження. У процесі поширення вірусу центральною нервовою системою розвивається прогресивне запалення головного і спинного мозку, що закінчується смертю. У разі контакту з хворою або підозрілою на сказ твариною, показана негайна госпіталізація і введення антирабічної вакцини разом з імуноглобуліном. Пам’ятайте, що ліків від даного захворювання не існує! Тому бережіть себе і вчасно звертайтеся за медичною допомогою.

13:00 27.02.2024

Запобігання торгівлі людьми

Запобігання торгівлі людьми

У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. Глобалізація в світовому масштабі, зростаюча взаємозалежність та взаємопов’язаність держав, нерівномірність соціально-економічного розвитку окремих регіонів світу спричинили небачене до цього часу поширення такого ганебного і антигуманного явища як торгівля людьми. Тому дуже важливим завданням сьогодення є підвищення поінформованості громадськості про цю глобальну проблему, заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину. В Фурсівській сільській територіальній громаді проводяться інформаційно-просвітницькі заходи із запобігання торгівлі людьми шляхом проведення тренінгів, семінарів, лекторіїв та практичних занять спільно з представниками поліції, закладів освіти, культури, охорони здоров’я та громадських організацій. Під час заходів розповсюджується друкована продукція, переглядаються відеоматеріали з цієї тематики. В Фурсівській сільській бібліотеці для учнів загальноосвітніх закладів відбувся кіноперегляд  мультфільму «Дві маленькі дівчинки». Це короткометражний анімаційний фільм, заснований на реальних історіях двох молодих дівчат, які були жорстоко обмануті близькими людьми та проти їх волі вивезені за кордон, де потрапили в рабство. З метою привернення уваги громадськості до цієї теми службою у справах дітей та сім’ї Фурсівської сільської ради спільно з поліцейським офіцером громади Білоцерківським відділом поліції, директором КЗ «Центр надання соціальних послуг Фурсівської сільської ради проведено ряд інформаційних заходів: Зокрема, користувачам бібліотеки представили  інформ-хвилинку «Людина не товар!», де кожен користувач отримав можливість ознайомитися з правовими нормами українського та європейського законодавства із протидії торгівлі людьми, статтями з правових збірників та періодичних видань. Відбулася вулична акція з розповсюдженням інформаційних пам’яток «Кожен має право на допомогу»  з метою пропагування шанобливого ставлення до людей похилого віку, людей з обмеженими фізичними можливостями, сімейних цінностей, протидії торгівлі людьми, насильству в сім’ї, гендерної рівності в усіх сферах життєдіяльності суспільства. Проведено відеозастереження «Торгівля людьми — це сучасна форма рабства»,   де учасники заходу дізнались про  види торгівлі людьми, такі як: примусова праця, жебрацтво, вилучення і трансплантація органів, «кіднепінг» тощо.

10:06 19.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора