Дата: від до Скинути

Перспективи приміського залізничного сполучення Київщини проаналізували на Всеукраїнському форумі

Перспективи проєкту приміського залізничного транспорту City Express, що буде впроваджено на Київщині обговорили сьогодні, 23 лютого, під час Всеукраїнського форуму «Україна.30».

11:13 24.02.2021

Олексій Чернишов: Програма «Велике будівництво» дає поштовх для розвитку економіки країни

Поєднання інфраструктурних і соціальних державних проєктів – це головний спосіб досягти стабільного розвитку регіонів і відновлення національної економіки. Про це сьогодні у виступі на третьому Всеукраїнському форумі «Україна-30. Інфраструктура єднає» наголосив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Соціальні проєкти Програми «Велике будівництво» в минулому році об’єднали країну та створили нові робочі місця.

12:08 23.02.2021

Програма «Велика реставрація» розрахована на кілька років, передбачається її фінансування за системою державно-приватного партнерства – Володимир Зеленський

Програма «Велика реставрація» з відновлення визначних історичних пам’яток та об’єктів культурної спадщини розрахована на декілька років і передбачатиме різні системи фінансування, зокрема державно-приватне партнерство. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час інтерв’ю українським телеканалам у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура».

12:07 23.02.2021

Скасування ПДВ на внутрішні авіаперевезення допоможе розвиватися українським авіакомпаніям – Кирило Тимошенко

Скасування сплати податку на додану вартість для внутрішніх авіаційних перевезень створить позитивні умови для розвитку вітчизняних авіакомпаній та пожвавить регіональне авіасполучення. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура».

12:04 23.02.2021

Київщина стала п’ятою в Україні за обсягом прямих іноземних інвестицій

Програма Президента України «Велике будівництво» у 2021 році бере курс на довгострокові інвестиції в інфраструктуру. Цьогоріч вона буде розширена на такі напрями, як доступне іпотечне кредитування та фінансовий лізинг, розбудова регіональних авіахабів, створення державного авіаперевізника, розвиток мережі приміських експресів та швидкісних потягів, ремонт і розбудова доріг та соціальної інфраструктури.

12:03 23.02.2021

Заступник керівника Офісу Президента: Триває робота над підготовкою програми фінансового лізингу на житло під 5%

Міністерство фінансів України спільно з профільними комітетами Верховної Ради розробляє програму фінансового лізингу на житло в межах 5% річних. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура».

12:02 23.02.2021

Президент підтримує відновлення конкурсів на посади державної служби, але потрібні зміни в закон

Президент України Володимир Зеленський просить Верховну Раду вилучити із Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» від 16 лютого 2021 року норми щодо обмеження виконання повноважень заступниками міністра, якщо посада міністра є вакантною.

13:18 22.02.2021