Київське вище професійне училище будівництва і архітектури запрошує на навчання

Київське вище професійне училище будівництва і архітектури є комунальним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, що здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації з технологічно складних , наукоємних професій та спеціальностей, діяльність яких пов’язана зі складною організації праці . Головним завданням училища є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів, з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках. - Столяр (будівельний); верстатник деревообробних верстатів. - Муляр; електрозварник ручного зварювання. - Радіомеханік з обслуговування і ремонту радіотелевізійної апаратури, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. - Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр. - Навчання проводиться за державні кошти; - на період навчання безкоштовно надається гуртожиток; - під час навчання всім учням надається стипендія; - на період навчання надається відстрочка від призову до Збройних сил України; - після отримання робітничої професії гарантуємо працевлаштування; - після закінчення училища є можливість продовжити навчання в індустріально-педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, в Київському національному університеті будівництва і архітектури за направленням училища.

13:50:41 27.05.2021