Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

Оголошення

Гараяча лінія ГО "Донбас СОС"

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі - Мінветеранів) звертається з наступним. Починаючи з 2018 року в рамках Меморандуму про співпрацю Мінветеранів тісно співпрацює з Громадською організацією “Донбас СОС». Одним з напрямків співробітництва є підтримка безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-309-110, яка надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод га інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо перемішених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Зокрема, телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також, програм працевлаштування тощо.

15:15:42 13.02.2020

ОГОЛОШЕННЯ

28 січня 2020 року з 15.00 до 17.00 у приміщенні Білоцерківської районної державної адміністрації (кабінет голови адміністрації) відбудеться особистий прийом громадян заступником голови Київської обласної державної адміністрації Василем Геннадійовичем Володіним.

12:37:12 27.01.2020

О Г О Л О Ш Е Н Н Я від 21.01.2020

  Шановні мешканці громади!         Фурсівська сільська рада повідомляє, що згідно Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування» № 233- IX, який набрав чинності 21 листопада 2019 року, у прибережних захисних смугах забороняється влаштування огорож або інших конструкцій, що перешкоджають доступу громадян  до берегів річок, водойм та островів, крім випадків, передбачених законом. Такі огорожі або інші конструкції демонтуються їхніми власниками протягом десяти днів  після одержання письмової вимоги виконавчого органу сільської ради. У разі невиконання такої вимоги зазначені огорожі або інші конструкції демонтуються  за рішенням виконавчого органу сільської ради . Видатки місцевого бюджету, пов’язані з демонтажем зазначених огорож або інших конструкцій , відшкодовуються їхніми власниками. У разі, якщо неможливо встановити власника огорожі або інших конструкцій чи особу, за рішенням якої вони були встановлені, оплата робіт, пов’язаних із демонтажем, покладається на особу, у користуванні якої перебуває земельна ділянка. Огорожі або інші конструкції , що встановлені до набрання чинності цим Законом та перешкоджають доступу громадян до берегів річок, водойм та островів (крім випадків, встановлених законом), підлягають демонтажу протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом, тобто до 21.02.2020 року. Видатки місцевого бюджету, пов’язані з демонтажем зазначених огорож або інших конструкцій, відшкодовуються їхніми власниками. Також доводимо до відома про визначену Законом відповідальність за обмеження у будь-який спосіб безперешкодного або безоплатного доступу громадян до берегів річок, водойм та островів для загального водокористування (крім випадків, передбачених законом): накладення штрафу на громадян від двохсот до чотирьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян (3400 – 6800 грн.) і на посадових осіб - від чотирьохсот до семисот неоподаткованих мінімумів (6800 – 11900 грн.). При повторному вчиненні зазначених вище дій: накладення штрафу на громадян від чотирьохсот до семисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян (6800 – 11900 грн.) і на посадових осіб – від семисот до тисячі неоподаткованих мінімумів (11900 – 17000 грн.).          Виходячи з викладеного, зобов’язуємо мешканців громади демонтувати огорожі або інші конструкції, які в рамках бачення закону перешкоджають доступу громадян до берегів річок, водойм, а саме, які знаходяться в  межах 25-метрової прибережної захисної смуги уздовж узрізу води по берегах річок Кам’янка та Раставиця і 50 метрів – уздовж річки Рось, а також навколо ставків, водосховищ площею менше 3 га – в межах 25 м, а площею більше 3га - 50м.   Фурсівська сільська рада

16:04:56 23.01.2020

Шановні пільговики!

    Починаючи       січня 2020 року відповідно до Постанови     Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року №1123 «Про внесення   змін   та    визнання  такими, що втратили чинність, деяких  постанов Кабінету   Міністрів     України щодо  питань надання     житлових      субсидій  та       пільг на  оплату  житлово  - комунальних    послуг »  Ви      маєте право   у    будь - який    час   подати    заяву  про перехід на грошову   готівкову    форму     отримання    пільг     на житлово - комунальні послуги, на відміну від попередньої можливості    отримувати     готівкові   виплати,   за умови подання   відповідної    заяви  до  початку   опалювального  ( тобто до 15 жовтня )   або   неопалювального ( тобто до 15 травня)  сезону.

14:14:02 10.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора